Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
MadagascarRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0