Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5- PilotRated ★ 0.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 1.5
DuneRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.0
A Year-end MedleyRated ★ 1.5
BurningRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5