Movies
Ratings
1298
The FencerRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.0
My punch drunk boxerRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5