Series
Ratings
99
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 5.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 5.0
The RookieRated ★ 5.0