Movies
Ratings
74
August RushRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0