Series
Ratings
22
Reply 1988Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0