Series
Ratings
116
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
The OriginalsRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0