Movies
Ratings
937
Jojo RabbitRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Pain and GloryRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 2.5