Movies
Ratings
128
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.0