Series
Ratings
201
Adventure TimeRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.5