Movies
Ratings
893
The Social NetworkRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
A Fish Called WandaRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The Man Without a PastRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
DreamsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5