Series
Ratings
19
Sex EducationRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0