Movies
Ratings
60
The SessionsRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
AmourRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5