Series
Ratings
23
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0