Series
Ratings
46
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 2.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 2.0
Black DogRated ★ 4.0
Was It Love?Rated ★ 1.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 2.5
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 1.0
Save MeRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 2.5