Movies
Ratings
953
Drive My CarRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5