Series
Ratings
13
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0