Movies
Ratings
901
Speak No EvilRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Pain HustlersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0