Series
Ratings
116
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Born for the SpotlightRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0