Movies
Ratings
255
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5
BorderRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
GretaRated ★ 3.0