Movies
Ratings
206
RougeRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5- FarewellRated ★ 2.0
- D-Day, FridayRated ★ 4.0
- Hear Me OutRated ★ 3.5
- Walking in the RainRated ★ 2.0
- ResumeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ArmandRated ★ 4.0- Winter sleepRated ★ 3.5
- SABAKANRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5