Movies
Ratings
114
26 YearsRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 2.0
PietaRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 1.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0