Series
Ratings
44
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Lockwood & Co.Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Strangers From HellRated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5