Movies
Ratings
267
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0