Series
Ratings
16
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0