Series
Ratings
15- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 5.0