Series
Ratings
18
High KickRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0