Movies
Ratings
194
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
On the RoadRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0