Series
Ratings
85
Locke & Key Season 2Rated ★ 4.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5