Movies
Ratings
448
PredatorRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.0
SelmaRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.5