Movies
Ratings
1171
The People UpstairsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Rental FamilyRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 3.0
RoofmanRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
SiratRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
UpstreamRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5