Series
Ratings
150
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.0
Our Flag Means Death Season 2Rated ★ 4.5
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0