Series
Ratings
21
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Love on the Spectrum U.S. Season 1Rated ★ 4.0
VictoriousRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0