Movies
Ratings
335
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 2.5