Movies
Ratings
35
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0