Movies
Ratings
459
Elephant SongRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Riot ClubRated ★ 2.5
Testament of YouthRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Le Week-EndRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Young VictoriaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Farewell, My QueenRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Out of AfricaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Fiddler on the RoofRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5