Movies
Ratings
142
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0