Series
Ratings
49
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Life After LifeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0