Movies
Ratings
224
PaddingtonRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5