Movies
Ratings
455
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0