Movies
Ratings
1054
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0