Series
Ratings
34
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Change Days Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0