Series
Ratings
59
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Ready, Set, LoveRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5