Movies
Ratings
635
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Spider-Man: All Roads Lead to No Way HomeRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Road WarsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 3.0- John Wick: CompitumRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5- SawRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5