Movies
Ratings
799
SiratRated ★ 4.0
Hounds of LoveRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 4.5
Boiling PointRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
Petite MamanRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 5.0