Series
Ratings
104
The Devil's Hour Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Giri/HajiRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 2.5- The IT CrowdRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0