Movies
Ratings
546
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
Dead to RightsRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 5.0
Red SorghumRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.0