Movies
Ratings
155
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
Heaven Is for RealRated ★ 5.0
The BoyRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 4.5
The PacifierRated ★ 4.5
Tinker BellRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
God's Not DeadRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Kindergarten CopRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Jingle All the WayRated ★ 5.0
Mean Girls 2Rated ★ 5.0
MamaRated ★ 5.0
Home Alone 4Rated ★ 5.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
Scream 2Rated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0