Movies
Ratings
1067
SinnersRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5