Series
Ratings
253
Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.Rated ★ 2.5
On Becoming a God in Central FloridaRated ★ 4.0
The Kominsky MethodRated ★ 2.0
The Kominsky MethodRated ★ 4.0
The Kominsky MethodRated ★ 3.5
Love is Blind: Brazil Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
History of Swear WordsRated ★ 3.0
AJ and the QueenRated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
RatchedRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- 100% HotterRated ★ 0.5
SuitsRated ★ 4.5
Love Is BlindRated ★ 4.0